NÁVRH A VÝROBA KONSTRUKCÍ PRO PRŮMYSLOVÉ VYUŽITÍ

Vyrábíme přístupová řešení k všestrannému použití v průmyslu, továrnách, výrobních prostorách a závodech. Pracovní, montážní, servisní, přístupové, obslužné plošiny, lešení, přechodové můstky, schůdky, olejové vany a veškerá kovovýroba.

Vyrábíme z materiálu : ocel, hliník, nerez

Potřebujete zvýšit pracovní pozici pracovníka a zlepšit ergonomické podmínky, zajistit bezpečný a pohodlný přístup obsluhy ke stroji, přejít přes technologickou linku, zajistit přístup servisních pracovníků na těžko dostupná místa? Všechny tyto úkoly Vám rádi pomůžeme vyřešit.

Nabízíme Vám komplexní služby. Což znamená nejen samotnou realizaci, ale také zaměření, konstrukční návrh a případnou montáž na místě. Pro vypracování nabídky potřebujeme znát nejen požadovanou nosnost a prostorovou dispozici dle konzultace, na jejímž základě Vám zpracujeme nabídku včetně kalkulace a 3D modelu.

Termín dodání konstrukce se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka.

Při navrhování konstrukcí vycházíme nejenom z prostorových možností na pracovišti, ale zajímá nás také, jak bude konstrukce využívána, jestli bude na pracovišti trvale nebo musí být mobilní, jak často bude pracovník konstrukci využívat, jestli několikrát denně nebo jen příležitostně, jestli bude vystupovat na konstrukci s nákladem, jak vysoko bude ve výsledné poloze, jestli bude konstrukce vystavena povětrnostním vlivům.

Pokud dojde k poškození konstrukce, je firma Industrie-Technik Produktion s.r.o. schopna po dohodě provést nutnou opravu nebo výměnu poškozené části.