Malířské práce

Malujeme veškeré bytové i nebytové prostory. Rodinné domy, byty, kanceláře, ordinace, školy, banky, restaurace, obchody, nemocnice, sklady, sportovní centra, haly apod. 

Upravíme stěny tak, aby byly dokonale hladké. Poradíme Vám s výběrem barevných odstínů. 


Lepení sádrových a polystyrénových ozdobných lišt 


Tapetářské práce

Moderní tapety mají na rozdíl od svých jednovrstvých papírových předchůdkyň několik výhod. Zdvojením vrstvy se zkvalitnily jejich užitné vlastnosti a hlavně se změnil jejich vzhled. Plastické vzory a fascinující barevnost přinášejí nové možnosti výtvarného pojetí interiéru. Nejen vyšší kvalitu, ale také širší uplatnění. Právě tohle s sebou do tapetování přinesly dvouvrstvé tapety. Jejich podklad je buď z papíru, polyetylénové pěny, nebo vláknité buničiny. Pěna i buničina posunuly kvalitu tapet výrazně dopředu. Zvýšila tvarová stálost tapet a při lepení se nesrážejí. Výborně tlumí hluk a dokáží překrýt i drobné trhliny na stěně. Vzory jsou v dnešní době opravdu pestré a kreativitě se mez neklade.


Natěračské práce

Natíráme prakticky cokoliv - dřevo, kov, fasády, beton i ocel. Realizujeme velké obecní projekty i malé zakázky. V interiéru jsou to dřevěné obložení, dveře, okna, zárubně, topení aj. V exteriéru např. dveře, okna, parapety, okapy, ploty, zahradní domky. Ošetříme a zrenovujeme fasády standardní. Samozřejmostí je široká škála barevného provedení. 

Poptejte naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.