Výroba termoizolačních dek

"Chceme, aby tepelná energie zůstala tam, kde je požadována."

Termoizolační deky jsou vrstvené izolační materiály používané jako tepelná izolace všech typů strojů. INDUSTRIE-TECHNIK dále vyrábí ochranné návleky proti zatečení plastu.


Nízká spotřeba energie

Díky neustále se zvyšujícím nákladům na energii, je nezbytné minimalizovat náklady na energie strojů pro vstřikolisy, extrudéry, ploché hlavy, pece, formy, potrubí, hadice a další.
Rychlý, snadný a velmi efektivní způsob, jak zamezit tepelným ztrátám a šetřit investice na energii.
Tato investice se vrací v podobě úspory energie v krátkém čase. Zvyšuje efektivitu výrobního procesu a snižuje dobu ohřevu stroje. Výrobu lze započít mnohem rychleji. 

Obzvláště tenký Aerogel 10 mm W/M.k. 0,013

INDUSTRIE-TECHNIK přináší NANOTECHNOLOGII AEROGEL do plastikářského průmyslu.O této látce se mluví jen v superlativech. Aerogely mají mnoho záznamu v Guinnessově knize rekordů, například jako nejlepší izolační látka a pevná látka s nejmenší hustotou. Materiál, který se skládá z 95% vzduchu a je jen třikrát těžší než vzduch. Je vhodný jako izolační hmota, zachycuje elektrony a jiné drobné častice v urychlovačích částic, používán jako izolační látka pro let do vesmíru.
Vysokoteplotní izolační látka, která je vyrobena z křemičitého Aerogelu (t.j z látky, která má nejmenší tepelnou vodivost ze všech známých látek) zpevněného netkanými skelnými vlákny. Má stejný tepelný odpor při zlomku obvyklé tloušťky materiálu.
Až 5 krát lepší izolační vlastnosti než u konkurenčních výrobků.

Magnetické Aerogel izolace pro formy

Šetřete energii a čas při temperování nebo předehřevu forem.
Budete mnohem rychlejší v započetí výrobního procesu.
Magnetické, jednoduše montovatelné Aerogel izolace. 

Naše realizace

Hamburk, Německo

Bonn, Německo

Breitungen, Německo

Most, Česká republika