VÝROBA KONSTRUKCÍ, KOMPONENTŮ Z NEREZI, OCELI A HLINÍKU

Naše firma výrábí pro automobilový, potravinářský průmysl, elektrotechniku a stavebnictví. Nabízený typ výroby představuje zejména svařence z nerezi oceli a hliníku. 
Pracoviště a technologie k dispozici: Svářečky, TIG, MIG, MAG, MMA do 300A, odjehlování, vrtání, závitování, dělení materiálu. Broušení a leštění nerezi.

Vyrábíme také přístupová řešení k všestrannému použití v průmyslu, továrnách, výrobních prostorách a závodech. Pracovní, montážní, servisní, přístupové, obslužné plošiny, lešení, přechodové můstky, schůdky, olejové vany a veškerá kovovýroba.

Potřebujete zvýšit pracovní pozici pracovníka a zlepšit ergonomické podmínky, zajistit bezpečný a pohodlný přístup obsluhy ke stroji, přejít přes technologickou linku, zajistit přístup servisních pracovníků na těžko dostupná místa? Všechny tyto úkoly Vám rádi pomůžeme vyřešit.

Termín dodání  se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka

Při navrhování konstrukcí vycházíme nejenom z prostorových možností na pracovišti, ale zajímá nás také, jak bude konstrukce využívána, jestli bude na pracovišti trvale nebo musí být mobilní, jak často bude pracovník konstrukci využívat, jestli několikrát denně nebo jen příležitostně, jestli bude vystupovat na konstrukci s nákladem, jak vysoko bude ve výsledné poloze, jestli bude konstrukce vystavena povětrnostním vlivům.

Pokud dojde k poškození konstrukce, je firma Industrie-Technik Produktion s.r.o. schopna po dohodě provést nutnou opravu nebo výměnu poškozené části.


Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nebo poptávky, budu rád když se mi ozvete.

+420723750662 - pavlicek@industrie-technik.cz